PRORESYONEL TEMİZLİK HİZMETLERİ

Boş Ev Temizliği

SİZİ ARAYALIM

Hızlı Teklif Al!

Hizmetlerimiz

0535 303 89 43

BOŞ EV TEMİZLİĞİ

Taşınma öncesi veya inşaat sonrası eşyasız evlere boş ev denir. Boş evin temizlenmesi kolay gibi gözükse de boş ev temizliği normal evlere göre daha zor ve uğraştırıcıdır.

Boş ev temizliğinde daha yoğun kimyasal temizleyicilerin kullanılması gerekir. Özellikle inşaat sonrası temizlik çok önemlidir. Boya, sıva gibi işlemler sonucu zemine yapışan lekelerin iyi temizlenmesi gerekir.


Temizlik hizmetlerimiz taşınma öncesi ve taşınma sonrası olmak üzere iki kapsamda gerçekleşmektedir. Kalıplaşmış kir temizliği, standart temizliklere göre daha zordur. Boş ev temizliği hizmeti sonrası evlerinizi tertemiz size teslim ediyoruz. Siz de eşyalarınızla gönül rahatlığı içinde evinize yerleşin. Boş ev temizliği için size özel bir temizlik ekibi tahsis ediyoruz.


Ekibimiz temizlik alanının büyüklüğüne göre en kısa sürede temizlik işlerini tamamlar. Tadilat sonrası temizlik, inşaat sonrası temizlik gibi işlemlerinizi firmamıza yaptırabilirsiniz. Müşteri memnuniyet ilkesine göre hizmet veren firmamız kusursuz temizlik hizmeti sunmaktadır.

 

BOŞ EV TEMİZLİĞİNDEKİ SÜREÇLER

 

Öncelikli olarak uzman ekip bir keşif görevi ile süreci başlatır. Burada temizlik için gerekli malzemeler hazırlanır ve ekipler göreve hazır bir şekilde bekler. Temizlik konusunda kullanılan makine teknolojisi, yine bu işin endüstriyel gelişim fırsatını en iyi şekilde gözler önüne sermektedir. Boş ev temizliği olarak kapsamlı bir süreç olarak karşımıza çıkan sistemle beraber, kısa zamanda kaliteli bir temizlik ortaya konur.

 

Evine taşınmak için sabırsız bir şekilde bekleyen insanlar için buradaki kabiliyetli hizmetin önemini çok iyi anlamak gerekiyor. Yaşam mekânlarında ve özellikle insanların sağlıklı ortamlarda beklediği hizmetler, burada çok büyük önem arz etmeye devam etmektedir.
Son derece hoş ve etkileyici koşullarla birlikte, sağlıklı bir temizlik hizmetinden faydalanmak için gerçekten sizin önemli bir şansınız bulunmaktadır.