PRORESYONEL TEMİZLİK HİZMETLERİ

Hakkımızda

Hakkımızda

Nokta
Temizlik

Pandemi dönemi de dahil olmak üzere, birçok müşterimize dünyanın hijyenik standartlarına uygun olarak hizmet verdik. Uygun fiyatlı temizlik hizmetlerimizle sizleri de mutlu müşteri portfolyomuza katmak istiyoruz.

Nokta Temizlik ilk olarak 2017 yılında İstanbul’da kuruldu. Bugüne kadar yüzlerce memnun müşterimize hizmet verdik. 2022 yılından itibaren Balıkesir’de olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Temizlik Hizmetleri İçin Tek Tercihiniz!

Önceliğimiz müşteri memnuniyeti!

5 yıllık sektör tecrübemizde ilk günden itibaren bir numaralı önceliğimiz siz müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak. Şunu fark ettik ki sizler bizim temizlik hizmetimizden memnun kaldığınızda, bizler de işimizi daha fazla severek yapıyoruz. Geri dönüşlerinizi kelimesi kelimesine değerlendiriyor ve çalışma prensiplerimizi sizlerin isteklerine göre değiştiriyoruz. Uzun yıllardır temizlik sektöründe hizmet veren profesyonel ekibimiz, sizlerin temizlik ihtiyaçlarınızı her anlamda karşılayabilecek yetkinliğe sahipler.

Eğer siz de Nokta Temizlik’in mutlu müşterileri arasına katılmak istiyorsanız, bir telefon kadar uzağınızdayız! Hemen arayın: 0535 303 89 43