PRORESYONEL TEMİZLİK HİZMETLERİ

Ofis Temizliği

SİZİ ARAYALIM

Hızlı Teklif Al!

Hizmetlerimiz

0535 303 89 43

OFİS TEMİZLİĞİ

Bütün dünyada yaşanan ve tüm dünyayı etkisi altına alan korona virüs tedbirleri doğrultusunda ülkece hijyene daha çok dikkat eder olduk.
Evlerde ve işyerlerine zorunlu olarak gittiğimiz için, ölümcül olan hastalığın yayılma hızını azaltmak için birtakım önlemler alarak ofislerde temizliğe ve hijyene dikkat edilmesi gerekiyor.

Uzmanlarda ofisler dahil olmak üzere halka açık alanların dezenfeksiyonunu ve kişisel önlemleri alınması gerektiğini vurguluyor. Ofisinizi güvende tutmak ve virüsün yayılma riskini azaltmak için kapsamlı temizlik ve dezenfeksiyon yaparken dikkat etmeniz gereken püf noktaları bulunuyor. Kusursuz ve detaylı bir temizlik yapmak için özellikle kullandığınız temizlik malzemeleri ve temizliğe başlamadan önce yapacağınız plan çok önemlidir.

Ofislerde sağlıklı bir çalışma alanı sağlayabilmek için genel temizliğin aksatılmadan yapılması son günlerde hayati önem taşıyor. Temel hijyen koşullarının sağlandığı bir ofiste hem çalışanların iş verimi artar hem de hastalıklara neden olabilen mikroorganizmaların personel arasında yayılması büyük ölçüde engellenebilir.
İşte bu aşamada ve sonrasında ‘nokta’ detayı dahi kaçırmayan temizlik personellerimiz devreye giriyor.

Temizliğe başlamadan önce önemli materyallerin kaybolmasını önlemek için masaların üzerindeki tüm eşyaları topluyoruz. Çöpler ve kâğıt atık kutuları boşaltılarak alkol veya çamaşır suyu bazlı bir temizleyiciyle dezenfekte ediliyor. Bilgisayar, fotokopi makinesi, faks makinesi, telefon gibi elektronik cihazlar, hiçbir zarar gelmeyecek şekilde temizleniyor. Kapılar deterjanlı temiz bir bezle silinirken kapı kolu, portmanto gibi çok sayıda kişinin sürekli temas halinde bulunduğu bölgeler detaylı bir şekilde dezenfekte ediliyor.
Camlar ve zemin aynı titizlikle temizleniyor ve mutlu son…

Nokta Temizlik ile artık pırıl pırıl bir ofise sahipsizin…